W gondoli, romantycznie, kawowo, czekoladowo. W Walentynki zapraszamy na „Elkę”

walentynnnkiMuffinki, róże, gorąca czekolada, a wszystko w gondoli kolejki linowej. Wszystko w Walentynki Ilość miejsc na oba wydarzenia jest ograniczona. Zapisy ruszają 30 stycznia.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

„Walentynki na Elce" to powtórka zeszłorocznej akcji, w rozbudowanej formie. A to dzięki kawiarni Starbucks oraz restauracji w hotelu Best Western. Przejazdy będą obywać się 14 i 15 lutego 2015 r.. Pierwsze wyruszą o godzinie 15, a ostatnie po 20. Łącznie z walentynkowych atrakcji mogą skorzystać 202 pary.

– W elektronicznym systemie każdy chętny kupuje konkretną godzinę przejazdu. W ten sposób nie będzie już zamieszania z wysyłaniem maili i osobną rezerwacją godzin – tłumaczy Wojciech Mirek Z Parku Śląskiego. – Biorąc pod uwagę zeszłoroczne zainteresowanie, to radzimy się spieszyć. Dodatkowo przygotujemy nastrojowe oświetlenie. Romantyczna atmosfera gwarantowana – zapewnia.

Oferta została bardzo urozmaicona. Obejmuje przejażdżkę dla dwóch osób w obie strony gondolą (jeden kurs potrwa około 45 minut), dwa kubki gorącej czekolady i dwie czekoladowe muffinki ze Starbucks'a oraz dodatkową voucher dla pary na kawę w tej kawiarni. Poza tym różę dla partnerki, krótką sesję zdjęciową wraz z natychmiastowym wydrukiem w modnej ostatnio fotobudce, luksusowe pralinki oraz kupon uprawniający do udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w Restauracji Otwartej hotelu Best Western. Łącznie w konkursie rozdamy 4 takie vouchery.

Warto wziąć udział w naszym konkursie, bo lokal bardzo stawia na dobrą kuchnię, a jego przestrzeń jest otwarta, tak aby kucharze widzieli dla kogo gotują. Jest jedyną w regionie restauracją, w której kelnerzy stosują zasady serwisu francuskiego. Jeden przejazd kolejką w Walentynki kosztuje 100 złotych od pary. Sprzedaż rusza dzisiaj.