Zabujani na linach, czyli Walentynki na Elce po raz trzeci

walentynnnkiSzukacie intymnego i romantycznego miejsca? Znudziły Was Walentynki w kinie czy restauracji? Chcecie zaoferować swojej drugiej połowie coś naprawdę specjalnego? Po raz trzeci Park Śląski zaprasza na „Walentynki na Elce”. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. Sprzedaż rusza 26 stycznia o godzenie 12.

NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

ZAPISY

Nasza walentynkowa oferta to 197 ekskluzywnych przejazdów, które odbędą się 13 i 14 lutego. Pierwsze wyruszą o godzinie 15, a ostatnie po 20.

– W elektronicznym systemie każdy chętny kupuje konkretną godzinę przejazdu. Zeszłoroczna edycja pokazała, że w ten sposób nie ma problemu z wysłaniem maili oraz rezerwacją miejsc – tłumaczy Wojciech Mirek z Parku Śląskiego. – Biorąc pod uwagę zainteresowanie w latach poprzednich, to radzimy się spieszyć.  Romantyczna atmosfera gwarantowana – zapewnia.

Oferta została bardzo urozmaicona. Obejmuje przejażdżkę dla dwóch osób w obie strony gondolą (jeden kurs potrwa około 45 minut), dwa kubki gorącej czekolady i dwa ciastka owsiane ze Starbucks'a. Poza tym różę dla partnerki, krótką sesję zdjęciową wraz z natychmiastowym wydrukiem w modnej ostatnio fotobudce i luksusowe pralinki. Jeden przejazd kolejką w Walentynki kosztuje 100 złotych od pary. Sprzedaż rusza dzisiaj.