„Elka” dla zakochanych. 14 lutego znów będzie można świętować Walentynki na kolejce linowej

walentynnnkiMacie już pomysł na Dzień Zakochanych? Jeżeli szukacie czegoś niesztampowego, co zaskoczy partnera, zachęcamy do walentynkowej przejażdżki „Elką”. Będzie można ją zakupić od 1 lutego.

ZAPISY

Muffinki, róże, gorąca czekolada, a wszystko w gondoli kolejki linowej. W latach ubiegłych, z romantycznej przejażdżki parkową kolejką, skorzystało kilkaset par. Żadna nie wysiadła z gondoli niezadowolona. „Walentynki na Elce” to powtórka zeszłorocznej akcji. Tym razem przejazdy odbędą się tylko w dzień Walentynek, 14 lutego. Pierwsze gondole wyruszą o godzinie 14, a ostatnie po 22. Łącznie z walentynkowych atrakcji może skorzystać 161 par.

Pośpiech wskazany
– Zapisy ruszają 1 lutego o godzenie 10. W elektronicznym panelu naszego sklepu, każdy chętny kupuje konkretną godzinę przejazdu i zamawia ją w systemie – tłumaczy Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. – Biorąc pod uwagę zainteresowanie w latach ubiegłych, radzimy się spieszyć.

Oferta jest bardzo urozmaicona. Kosztujący 100 złotych zestaw obejmuje przejażdżkę gondolą dla dwóch osób w obie strony (jeden kurs potrwa około 45 minut), dwa kubki gorącej czekolady i dwie czekoladowe muffinki. Poza tym różę dla partnerki, krótką sesję zdjęciową wraz z natychmiastowym wydrukiem w modnej ostatnio fotobudce, a także czekoladki. Na nastrojowo oświetlonych stacjach, będzie można usłyszeć romantyczną muzykę.

Kwadrans przed kursem
– W tym roku wprowadziliśmy trochę udogodnień oraz zmiany w systemie płatniczym – mówi Buszman. – Płatność będzie możliwa tylko i wyłącznie za pośrednictwem bramki płatniczej PayU. W systemie umożliwimy też zamówienie kursu dla większej ilości osób. Za każdą dodatkową będzie trzeba zapłacić 50 złotych – zaznacza.

Wszystkie przejazdy rozpoczynają się na stacji Stadion Śląski. Na miejscu trzeba się stawić na kwadrans przed zaplanowaną godziną kursu. W panelu sklepowym znajduje się regulamin oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .