Świętuj niepodległość na Elce. 11 listopada załóż narodowe barwy - pojedziesz taniej

ElkaNiepodlegloscZ okazji narodowego święta, 11 listopada, kolejka linowa będzie biało-czerwona. Wszyscy, którzy skorzystają z parkowej atrakcji ubrani w kolory barw narodowych, będą mogli nabyć bilety po promocyjnej cenie – za 6 złotych w jedną i 10 złotych w obie strony. Zapraszamy na Elkę w Święto Niepodległości.

Kolejka, z okazji Święta Niepodległości, zostanie specjalnie udekorowana w narodowe barwy. Zadbają o to wolontariusze z Parkowej Akademii Wolontariatu. Dla osób, które będą chciały skorzystać tego dnia z nowej atrakcji parku, przewidziano specjalne rabaty. Wystarczy tylko założyć barwy narodowe.

– Chcemy, aby pasażerowie pokazali swoje przywiązanie do biało-czerwonych kolorów. Pod uwagę będą brane koszulki, czapki i inne nakrycia głowy, szaliki i flagi – wylicza Kamila Okoń z Parku Śląskiego. Przypomina też o jednym z punktów regulaminu, który mówi o zabezpieczeniu wszystkich luźno zwisających elementów garderoby (tasiemki, szaliki itp.) przed zaczepieniem o elementy krzesełka lub kabiny.

11 listopada Elka będzie jeździła jak w niedzielę. Wejściówki w świątecznej cenie, kupimy u kasjerek na obu stacjach.