Wydarzenia

Cyrk na wodzie Waterland

Dodaj do planera Usuń z planera

Pierwszy raz w Polsce cyrk na wodzie! Już w listopadzie do Parku Śląskiego zawita wodny cyrk w ramach światowej trasy. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów. 

KUP BILET. KLIKNIJ TUTAJ

Watershow to ukraińska grupa, w której wchodzi ponad 30 artystów i akrobatów. Aktualnie występują w Polsce. Jednym z punktów na mapie jest właśnie Park Śląski. 

Będą u nas w dniach od 3 do 13 listopada.

Skomplikowane, bardzo niebezpieczne numery oryginalnych rodzajów. Jaskrawe kostiumy, kreatywna decyzja reżysera! Feeryczne show nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych.

Nowoczesny sprzęt, 30 ton wody w basenie i 10 ton wody w powietrzu, świetlne i dźwiękowe efekty, led ekrany i fontanny - to wszystko skłąda się na niezapomniane show. Każdy z seansów będzie trwał po około 2h z 20-minutową przerwą. Namiot jest ogrzewany, więc nie ma obaw, że komuś z gościzrobi się chłodno. 

Water show - tu spotkają was mieszkańcy podwodnego królestwa, którzy umieją zarządzać nie tylko żywiołem wody, ale i ognia. Z pewnością podbiją wasze serce swoimi niezapomnianymi trikami, a gwiazdy, co odbijają się w wodzie, opowiedzą zadziwiającą historię miłości między niebem a ziemią!

Bilety w cenie od 50 do 100 zł (w zależności od sektora) można kupić za pośrednictwem strony  www.biletyna.pl - do 30 października ze zniżką 20-procentową.    

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...