Śląskie Walentynki!

2022-02-07

Chociaż Święto Zakochanych przypada na 14 lutego, to w Parku Śląskim zaczniemy je celebrować już 3 dni wcześniej! Sprawdźcie harmonogram imprez i zaplanujcie randkę w Parku Śląskim.

11 lutego nie możecie przegapić jedynego w swoim rodzaju Disco na Lodzie!

Na Dyskotekę z Listą Przebojów Radia Katowice zapraszamy od 17:00 do 21:00. Będą pokazy jazdy figurowej klubu Edge Skating Academy, konkursy, foodtrucki i upominki dla łyżwiarzy.

  • Wstęp: 1 zł/h
  • Wypożyczenie łyżew: 5 zł/h

12 i 13 lutego, czyli w sobotę i niedzielę Elka będzie kursowała od 10:00 do 18:00. 

14 lutego wybierzcie się Elką na Śląski! Gondole będą klimatycznie przystrojone, a w tle będzie słyszalna nastrojowa muzyka. Na Stacji Stadion Śląski będzie czekała na Was gorąca czekolada i słodki poczęstunek. Po romantycznej podróży gondolą fotograf zaprosi Was na mini-sesję, z której zdjęcia otrzymacie jeszcze tego samego dnia. Elka przygotowała dla Was jeszcze jeden upominek! Spersonalizowane podstawki pod kubek z Waszymi imionami będą drugą pamiątką, którą otrzymacie po opuszczeniu Elki.

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...