53. urodziny Elki

2020-09-12

Wszystkie Elki, w dzień urodzin naszej kultowej atrakcji, jadą bezpłatnie. Ale na tym nie koniec. Z obniżonej ceny we wtorek 8 września będą mogły skorzystać wszystkie osoby, które wraz z Elżbietą, Elką, Elunią zdecydują się na przejażdżkę kolejką linową. Specjalne rabaty będą obowiązywać również od środy do niedzieli, a dodatkowo od wtorku do niedzieli potrwają konkursy, w których będzie można wygrać parkowe gadżety i inne nagrody.

- Kolejka linowa „Elka" po raz pierwszy ruszyła w trasę 7 września 1967 roku. Z kilkuletnią przerwą ta wyjątkowa atrakcja cieszy gości parku już od 53 lat. Warto tę rocznicę odpowiednio celebrować – podkreśla Agnieszka Bożek, prezes Parku Śląskiego– Obniżyliśmy z tej okazji ceny i przygotowaliśmy kilka konkursów. Zapraszam do wspólnego świętowania! - dodaje

Park Śląski zaprasza na wspólne świętowanie od 8 do 13 września. W dzień urodzin wszystkie Elki (po okazaniu dokumentu tożsamości) pojadą naszą kolejką bezpłatnie. Co więcej, wszystkie osoby, bez limitów ilościowych, które zostaną przyprowadzone na stację przez osoby o tym imieniu, będą mogły skorzystać z obniżonej ceny za bilet, 8 złotych w jedną stronę. Ta cena będzie też obowiązywać wszystkich przyprowadzonych przez Elki, którzy od środy do niedzieli zdecydują się na oglądanie parku z nieco innej perspektywy.

Park Śląski zaprasza też na urodzinowe konkursy. Już dzisiaj rusza pierwszy z nich - „Wierszem o Elce". Zadaniem uczestników będzie ułożenie minimum czterowersowego wiersza dotyczącego naszej „Elki" i przesłanie na adres marketing@parkslaski.pl lub dostarczenie do siedziby parku.

8 września ruszy natomiast konkurs „Co Ty wiesz o Elce?". Każdego dnia, aż do niedzieli 13 września, na portalu społecznościowym Facebook będziemy publikować jedno pytanie związane z historią i funkcjonowaniem naszej kolejki. Osoby, które odeślą odpowiedz na adres marketnig@parkslaski.pl, będą mogły wygrać nagrody. Liczyć się będą oczywiście poprawne odpowiedzi oraz szybkość ich nadesłania.

To nie wszystko! Jej Wysokość „Elka" zaprasza również na imprezę w weekend 12-13 września, na obu stacjach będą przygotowane atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zapowiada się kolorowe świętowanie! Zapraszamy serdecznie!

Czytaj również

Naše webové stránky používají cookies, m.in. pro statistické účely. Pokud nechcete, aby byly uloženy na disku, změňte nastavení prohlížeče. Více k tomuto tématu...