53. urodziny Elki

2020-09-12

Wszystkie Elki, w dzień urodzin naszej kultowej atrakcji, jadą bezpłatnie. Ale na tym nie koniec. Z obniżonej ceny we wtorek 8 września będą mogły skorzystać wszystkie osoby, które wraz z Elżbietą, Elką, Elunią zdecydują się na przejażdżkę kolejką linową. Specjalne rabaty będą obowiązywać również od środy do niedzieli, a dodatkowo od wtorku do niedzieli potrwają konkursy, w których będzie można wygrać parkowe gadżety i inne nagrody.

- Kolejka linowa „Elka" po raz pierwszy ruszyła w trasę 7 września 1967 roku. Z kilkuletnią przerwą ta wyjątkowa atrakcja cieszy gości parku już od 53 lat. Warto tę rocznicę odpowiednio celebrować – podkreśla Agnieszka Bożek, prezes Parku Śląskiego– Obniżyliśmy z tej okazji ceny i przygotowaliśmy kilka konkursów. Zapraszam do wspólnego świętowania! - dodaje

Park Śląski zaprasza na wspólne świętowanie od 8 do 13 września. W dzień urodzin wszystkie Elki (po okazaniu dokumentu tożsamości) pojadą naszą kolejką bezpłatnie. Co więcej, wszystkie osoby, bez limitów ilościowych, które zostaną przyprowadzone na stację przez osoby o tym imieniu, będą mogły skorzystać z obniżonej ceny za bilet, 8 złotych w jedną stronę. Ta cena będzie też obowiązywać wszystkich przyprowadzonych przez Elki, którzy od środy do niedzieli zdecydują się na oglądanie parku z nieco innej perspektywy.

Park Śląski zaprasza też na urodzinowe konkursy. Już dzisiaj rusza pierwszy z nich - „Wierszem o Elce". Zadaniem uczestników będzie ułożenie minimum czterowersowego wiersza dotyczącego naszej „Elki" i przesłanie na adres marketing@parkslaski.pl lub dostarczenie do siedziby parku.

8 września ruszy natomiast konkurs „Co Ty wiesz o Elce?". Każdego dnia, aż do niedzieli 13 września, na portalu społecznościowym Facebook będziemy publikować jedno pytanie związane z historią i funkcjonowaniem naszej kolejki. Osoby, które odeślą odpowiedz na adres marketnig@parkslaski.pl, będą mogły wygrać nagrody. Liczyć się będą oczywiście poprawne odpowiedzi oraz szybkość ich nadesłania.

To nie wszystko! Jej Wysokość „Elka" zaprasza również na imprezę w weekend 12-13 września, na obu stacjach będą przygotowane atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zapowiada się kolorowe świętowanie! Zapraszamy serdecznie!

Czytaj również

Our website uses cookies, m.in. for statistical purposes. If you do not want them to be saved on your disk, change the settings of your browser. More on this topic...