Walentynki na „Elce”, czyli romantyczny spacer w chmurach!

2021-02-05

Mówi się, że miłość uskrzydla, w brzuchu pojawiają się motyle, a zakochani zaczynają się unosić nad ziemią. Każdy, kto choć raz doznał tego uczucia, wie, że to czysta prawda. Tymczasem już 14 lutego święto wszystkich zakochanych. Chcecie raz jeszcze unieść się z miłości nad ziemię? Nic prostszego… Park Śląski przygotował specjalnie dla Was Walentynki na Kolejce Linowej „Elka”.

Twoja druga połówka będzie zachwycona, jeśli raz jeszcze wyznasz jej miłość, zabierając ją na romantyczny spacer w chmurach. Taką moc wrażeń zapewni właśnie przejażdżka „Elką”. Specjalnie dla Was w weekend 13. i 14. lutego kolejka będzie podświetlona i ozdobiona, na stacjach z głośników popłynie romantyczna muzyka. Na każdego z Was będzie czekał słodki upominek. Przygotowaliśmy też dodatkową atrakcję - „Elka” będzie dostępna aż do godziny 20.

Zastanawiacie się wciąż, jak spędzić Walentynki? Chyba właśnie znaleźliście na to najlepszy sposób!

Cennik:
Przejazd w jedną stronę
10 zł (3-16 lat)
20 zł (16+ lat)

Przejazd w dwie strony
15 zł (3-16 lat)
30 zł (16+ lat)

Bilety można nabyć w biletomatach na Elce w dniu wydarzenia

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...