Jeśli marzycie o niezapomnianych przygodach i wrażeniach w jednym z największych parków w Europie, mamy dla Was coś wyjątkowego – Bilet Wspólny do Parku Śląskiego! Dzięki niemu możecie odwiedzić sześć niesamowitych atrakcji naszego parku w korzystnej cenie, bez konieczności stania w kolejkach!

 
 
 
 
????Co oferuje Bilet Wspólny?
????Kolej Linowa „Elka”: Wzbogaćcie swoje wrażenia o wyjątkową perspektywę, unosząc się nad pięknymi terenami parku. Widoki zapierają dech w piersiach!
????Legendia – Śląskie Wesołe Miasteczko: Czeka na Was niesamowita zabawa! Roller coastery, karuzele i wiele innych ekscytujących atrakcji zapewnią rozrywkę dla całej rodziny. Czy jesteście gotowi na dreszcz emocji?
????Śląski Ogród Zoologiczny: Poznajcie tajemniczy świat zwierząt z różnych zakątków świata. To doskonałe miejsce na rodzinny spacer wśród egzotycznych i rodzimych gatunków.
????Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”: Przenieście się w czasie i odkryjcie historię i kulturę Górnego Śląska. Autentyczne zabudowania i fascynujące eksponaty czekają na odkrycie!
????Stadion Śląski: Dla miłośników sportu to prawdziwa gratka. Zwiedźcie legendarny stadion, który był świadkiem wielu historycznych wydarzeń sportowych.
????Planetarium – Śląski Park Nauki: Wybierzcie się w kosmiczną podróż i odkryjcie tajemnice wszechświata. Niezapomniane seanse w Planetarium Śląskim to prawdziwa uczta dla miłośników nauki i astronomii.
 
 
 
Dlaczego warto kupić Bilet Wspólny?
✅Oszczędność czasu i pieniędzy: Jednorazowy bilet umożliwia wstęp do sześciu topowych atrakcji parku, bez konieczności kupowania oddzielnych biletów i stania w kolejkach.
✅Elastyczność: Możecie korzystać z atrakcji w dogodnym dla Was czasie, od 1 czerwca do 31 października 2024 r.
✅Niezapomniane przeżycia: To idealna okazja, aby spędzić wyjątkowy dzień z rodziną lub przyjaciółmi, ciesząc się różnorodnymi atrakcjami parku.
 
 

Ceny Biletu Wspólnego

Bilet Indywidualny:
Promocyjna cena (1-30 czerwca 2024): 180 zł
Cena regularna (1 lipca - 30 września 2024): 200 zł

KUP BILET INDYWIDUALNY ONLINE


Bilet Rodzinny (dla czterech osób):
Promocyjna cena (1-30 czerwca 2024): 450 zł
Cena regularna (1 lipca - 30 września 2024): 500 zł

KUP BILET RODZINNY ONLINE

 
 
 
Gdzie kupić Bilety?
Bilety można zakupić od 1 czerwca 2024 r. do 30 września 2024 r. w następujący sposób:
????Online na stronie: sklep.parkslaski.pl z możliwością wysyłki lub odbiorem osobistym w budynku dyrekcji Parku Śląskiego, przy Alei Różanej 2, 41-501 Chorzów - od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00
???? W kasach biletowych na stacjach Kolei Linowej „Elka”W oraz w budynku dyrekcji Parku Śląskiego (Aleja Różana 2, 41-500 Chorzów), od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00
⏰Nie czekajcie, skorzystajcie z promocyjnych cen i zapewnijcie sobie i swojej rodzinie dzień pełen niezapomnianych wrażeń!
 

PRZECZYTAJ REGULAMIN BILETU WSPÓLNEGO - ZNAJDZIESZ GO TUTAJ 

Aplikacja mobilna

Zwiedzaj, graj, planuj, baw się z całą rodziną! Dzięki naszej aplikacji poznasz lepiej Park Śląski i nie zgubisz się w terenie.

AppStore Google Play
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...