Aktualne oferty pracy

Park Śląski S. A. w Chorzowie

zatrudni Specjalistę w Zespole ds. Gospodarowania Nieruchomościami

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe: 3 lata stażu pracy
  • Wykształcenie: wyższe
  • Mile widziane: doświadczenie w gospodarowaniu składnikami majątkowymi

Od kandydatów oczekujemy : odpowiedzialności, dyspozycyjności, wysokiej kultury osobistej, komunikatywności, sumienności wobec firmy i współpracującego otoczenia, umiejętności sporządzania pism, umiejętności obsługi sprzętu biurowego.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie projektów pism w prowadzonych sprawach związanych z nabywaniem, wydzierżawianiem lub obciążaniem nieruchomości.
  • Przygotowywanie projektów umów cywilnoprawnych i aneksów uprawniających do korzystania z nieruchomości, a także kontrola ich obowiązywania.
  • Przygotowywanie wniosków zlecających zadania dla geodetów i rzeczoznawców oraz opracowywanie uwag do wykonanych prac.
  • Przygotowanie wniosków wieczystoksięgowych o aktualizację wpisów, ujawnianie nabytych praw.
  • Udział w negocjowaniu warunków umów oraz przygotowywanie projektów umów o udostępnienie nieruchomości stronom trzecim.
  • Prowadzenie ewidencji rzeczowego majątku trwałego.
  • Udział w komisjach likwidujących zużyte, zniszczone lub zbędne urządzenia, sprzęt oraz materiały.
  • Udział w komisjach przekazujących i odbierających środki trwałe podmiotom zewnętrznym w celu dzierżawy środków trwałych.
  • Analiza stanu środków trwałych i wyjaśnienie zmian.
  • Sporządzenie danych do deklaracji podatku od nieruchomości.
  • Sporządzenie danych do korekt deklaracji podatku od nieruchomości z tytułu zmian w stanie środków trwałych.
  • Prowadzenie zestawień gruntów, budynków i budowli stanowiących załączniki do deklaracji.
  • Prowadzenie zestawień gruntów do opłat za użytkowanie wieczyste gruntów.
  • Analiza otoczenia zewnętrznego i jego wpływu na sferę dzierżaw Spółki.
  • Przygotowywanie ofert obiektów i powierzchni do wydzierżawienia i dostosowanie jej do możliwości i potrzeb rynku.
  • Opracowanie comiesięcznego zestawienia obciążeń z umów dzierżaw.
  • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji dla prowadzonych spraw.
  • Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.

  Oferujemy:

  • wynagrodzenie zgodne z przyjętym regulaminem Spółki,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pakiet socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną.

 Wymagane dokumenty:

  • CV / życiorys.
  • List motywacyjny.
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, (potwierdzeniem uzyskanego wykształcenia jest świadectwo ukończenia szkoły, dyplom ukończenia studiów).
  • Oświadczenie o niekaralności.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Aplikacje na adres rekrutacja@parkslaski.pl można przesyłać do 25.01

Aplikacja mobilna

Zwiedzaj, graj, planuj, baw się z całą rodziną! Dzięki naszej aplikacji poznasz lepiej Park Śląski i nie zgubisz się w terenie.

AppStore Google Play