Park Śląski pełen jest fantastycznych zakamarków, które zdecydowanie warto odkryć! Jeśli lubisz aktywne zwiedzanie, koniecznie zaglądnij do naszych gier terenowych, prowadzących po bardziej i mniej znanych miejscach naszego niezwykłego Parku.

Gry terenowe znajdujące się w aplikacji mobilnej oparte są o technologię geolokalizacji – to dzięki niej aplikacja wie, w której części Parku się znajdujesz i może wysyłać Ci wskazówki oraz zagadki! Związane są one z miejscami, które musisz odwiedzić. Taki sposób wędrowania po parkowych alejkach i odkrywania coraz to nowych obiektów jest świetną zabawą nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić!

Zainstaluj aplikację, przejdź do modułu „Gry terenowe” i poznaj z nami historię Parku Śląskiego! Odwiedź miejsca, które były świadkami niejednego ważnego wydarzenia i rozwiąż związane z nimi zagadki! Czy interesuje Cię bardziej historia czy jednak jesteś miłośnikiem przyrody? Zabawę odpowiednią dla siebie możesz wybrać spośród czterech propozycji. Trzy z nich poprowadzą Cię do obiektów rozsianych niemalże po całym Parku, wędrówka zatem nie lada! Jedna zaś jest krótką propozycją spaceru w okolicy budynku dyrekcji Parku – idealna na rozgrzewkę i poznanie idei naszych gier!

Mamy nadzieję, że już czujesz się wystarczająco zachęcony do zabawy i lada moment wyruszysz na parkowe alejki, pełne intrygujących zagadek!

A dla tych, którzy chcą pobawić się tradycyjnie - grami papierowymi, zapraszamy do zapoznania się z grą: "Spacer z dostojnym Jorgiem"

Aplikacja mobilna

Zwiedzaj, graj, planuj, baw się z całą rodziną! Dzięki naszej aplikacji poznasz lepiej Park Śląski i nie zgubisz się w terenie.

AppStore Google Play
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...