VIII. Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim! Wylicytuj unikatową podróż po Parku!

2023-01-04

Już 29 stycznia w Parku Śląskim odbędzie się Bieg z sercem WOŚP! Masz okazję wesprzeć Orkiestrę i wylicytować unikatową podróż po Parku Śląskim z przewodnikiem. Wygrana grupa 5 osób przeżyje niezapomniane chwile i pozna tajemnice Zielonych Płuc Śląska. 

Na liście uczestników jest już 1000 zapisanych osób. Wpisowe to koszt 40 zł, a całość zebranej kwoty wesprze WOŚP! Ponadto oryganizatorzy przekazali na licytacje cenne niespodzianki. Park Śląski dołożył coś od sobie na rzecz prowadzonych licytacji WOŚP. To bilet na indywidualną wycieczkę z przewodnikiem po całym Parku Śląskim! 

- Park Śląski jest idealnym miejscem na tego typu wydarzenie. Każdego dnia przybywają tu setki biegaczy, którzy chętnie korzystają z kilometrowych tras - podkreśla Paweł Bilangowski, prezes Parku Śląskiego. - WOŚP to wyjątkowe wydarzenie, które jednoczy wszystkich Polaków - dodał. 

LICYTUJ TUTAJ

Przedstawiciele zarządu województwa śląskiego także przekazali na licytację atrakcyjne przedmioty. Członek zarządu województwa Krzysztof Klimosz złożył na ręce Alicji Pochmarze z chorzowskiego oddziału WOŚP piłkę, którą rozegrano pierwszy po przebudowie Stadionu Śląskiego mecz reprezentacji Polski z Portugalią. Z kolei wicemarszałek województwa Łukasz Czopik wraz z radną Sejmiku Aliną Nowak wręczyli podwójne zaproszenie na tegoroczny koncert Andrea Bocelliego, które również trafi na licytację. 

- Cieszę się niezmiernie, że po pandemii WOŚP powraca do Parku Śląskiego. Jako prezes Stadionu Śląskiego zrobiłem 4 biegi z Orkiestrą - powiedział Krzysztof Klimosz. - Najważniejszy jest współny cel, czyli zbiórka datków na rzecz najbardziej potrzebujących - dodał. 

Również

Przypomnijmy, że Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim startuje 29 stycznia o godz. 11. Do tej pory na liście znalazło się już 1000 osób, które wyraziły chęć wzięcia udziału w tej wyjątkowej imprezie biegowej. Trasa mierzy 7 km. 

- W tym przypadku nie liczy się rywalizacja, tylko szczytny cel i dobra zabawa - przekonuje Alicja Pochmara z chorzowskiego oddziału WOŚP. - Każdy może przebiec dowolny dystans, przejść go spacerem lub z kijkami w dłoniach. 

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy LINK DO ZAPISÓW https://zapisy.sts-timing.pl/884/

LINK DO WYDARZENIA https://www.facebook.com/events/679262177015276/  

Organizatorami wydarzenia jest WOŚP, Miasto Chorzów i Park Śląski. 

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...