Bilet Wspólny powraca!

2023-06-01

Chcecie skorzystać z parkowych atrakcji w korzystnej cenie, bez konieczności czekania w kolejkach? Mamy idealne rozwiązanie dla Was – Bilet Wspólny do Parku Śląskiego! Ten wyjątkowy bilet daje możliwość odwiedzenia czterech kluczowych atrakcji naszego parku, które zapewnią wam niezapomniane doświadczenia:

  • Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko – przeżyjcie niesamowitą zabawę na ekscytujących roller coasterach, wesołych karuzelach i wielu innych atrakcjach, które sprawią radość całej rodzinie.
  • Śląski Ogród Zoologiczny – odkryjcie fascynujący świat zwierząt i spotkajcie egzotyczne gatunki. Przygotujcie się na bliskie spotkania z różnorodnymi okazami zwierząt!
  • Muzeum “Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” – przenieście się w czasie i odkryjcie historię Górnego Śląska. Zwiedzajcie autentyczne zabudowania i eksponaty, które ożywiają kulturę i tradycje regionu.
  • Stadion Śląski – dla miłośników sportu to doskonałe miejsce, aby doświadczyć sportowej historii tak ważnej areny dla Śląska!
  • Planetarium – Śląski Park Nauki - wybierz się w podróż do gwiazd dzięki wyjątkowemu seansowi w Planetarium Śląskim!

     

Z powodu modernizacji Kolej Linowa ELKA jest czasowo niedostępna. Gdy KL ELKA wróci z Biletem Wspólnym przejazd w jedną stronę GRATIS! 

Nie przegapcie tej okazji, aby cieszyć się wszystkimi atrakcjami Parku Śląskiego w jednym bilecie! Kupcie Bilet Wspólny już dziś i spędźcie niezapomniany dzień pełen przygód i rozrywki w naszym parku.

REGULAMIN

Aktualnie trwa promocyjna sprzedaż biletu – do 30.06!

⬇︎

KUP BILET

 

 

Czytaj również

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...