
Ogród Dźwięków – Letnie Koncerty w Ogrodzie Japońskim
Zapraszamy na cykl letnich koncertów plenerowych w jednym z najbardziej klimatycznych miejsc w Tauron Parku Śląskim – Ogrodzie Japońskim.
To wyjątkowe spotkania z muzyką na żywo, odbywające się w otoczeniu zieleni i spokojnej, naturalnej przestrzeni. Idealna okazja, by zwolnić tempo, odpocząć i spędzić letni wieczór w nieformalnej, plenerowej atmosferze
Zachęcamy do zabrania koców, leżaków lub poduszek i wygodnego rozgoszczenia się na trawie.
W programie występy artystek i artystów z różnych stron świata, prezentujących różnorodne brzmienia i muzyczne inspiracje.
Program koncertów;
2 lipca 2026 | godz. 18:30
João de Sousa
23 lipca 2026 | godz. 18:30
Sitartronic / Pekoslavsky
6 sierpnia 2026 | godz. 18:30
Przemysław Strączek & Chiao-Hua Chang
20 sierpnia 2026 | godz. 18:30
Buba Badjie Kuyateh & Kuba Sojka
„W hołdzie dla Stanisława Soyki”
Lokalizacja
Ogród Japoński, Tauron Park Śląski
https://maps.app.goo.gl/daJnj2ynLS44v6ok9 Wstęp wolny – wydarzenia niebiletowane.
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych organizator zastrzega możliwość odwołania koncertu. Do zobaczenia w letnie wieczory w Ogrodzie Japońskim
